Producenci
O firmie

Tarczownia.PL to sklep internetowy dla strzelców i myśliwych oraz pasjonatów broni biorących m.in. czynny udział w sportowych zawodach strzeleckich i polowaniach. Znajdziecie u nas sprawdzone akcesoria strzeleckie, materiały do elaboracji, przechowywania i konserwacji broni oraz poradniki o tematyce strzelań długodystansowych, precyzyjnych i dynamicznych zarówno z broni długiej i krótkiej. Prowadzimy także sprzedaż tarcz oraz zaawansowanych stalowych celi reaktywnych i gongów dla osób indywidualnych oraz strzelnic. W ofercie sklepu znajdziecie do wykupienia m.in. kursy obsługi broni oraz praktyczne treningi strzeleckie. Jesteśmy zgraną ekipą mających doświadczenie w obsłudze strzelców sportowych i myśliwych, ponieważ sami nimi jesteśmy. Pomożemy początkującym strzelcom "nitro" oraz "czarnoporochowym", a także myśliwym w rozpoczęciu drogi do realizacji wymagającej i odpowiedzialnej pasji oraz przygody z bronią palną.

To co robimy poprzez sklep internetowy Tarczownia.PL, a w niedalekiej przyszłości stacjonarnie (w okolicach Poznania) to rozwijanie wspólnych zainteresowań oraz zdobywanie wiedzy i doświadczenia uczestnicząc czynnie w wydarzeniach strzeleckich oraz polowaniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Tarczowni.PL oraz jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i uwagi. Zgłąszajcie je na maila sklep@tarczownia.pl .

Jakub

Dane firmy:
BIBCon.PL Jakub Kliś
ul. Letniskowa 27, 62-081 Baranowo
NIP 9720901693  REGON 300145700
tel. +48 535 120 320
e-mail: sklep@tarczownia.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl